[PN] "To był dzień"
Awatar Newsman20

ważna osoba
08-08-2016 15:11  
 Coś mi się wydaje, że TBD z padnie z anteny niebawem. Formuła tego programu się wyczerpała.
Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
08-08-2016 15:44  
 Jest to właściwie jedyny wieczorny program, który uchował się w prawie niezmienionej formule do początku emisji Polsat News icon_wink.

Pierwszymi gospodarzami byli: Dorota Gawryluk, Beata Grabarczyk i Jarosław Gugała, szybko zastąpiony przez Joannę Wrześniewską-Sieger.

Początkowo mianem "To był dzień" określano całe pasmo wieczorne, którego głównym elementem był program o 20:00.

Tutaj pierwsze spoty "To był dzień" i innych programów.

redakcja[at]tvpolsat.info
------------------------------
Pozdrowienia
Awatar Newsman20

ważna osoba
08-08-2016 16:04  
 Ale już czas na zmiany, coś nowego tu dać.
Awatar KM

redakcja tvpolsat.info
09-08-2016 01:01  
 A ja pytam - co się dzieje z Violettą Madej? Bo chyba przeoczyłem tę informację.
Awatar Newsman20

ważna osoba
09-08-2016 10:47  
 Już nie pracuje w grupie 1pol
Awatar KM

redakcja tvpolsat.info
09-08-2016 21:22  

Newsman20 napisał(a):

Już nie pracuje w grupie 1pol

To ja wiem, ale dlaczego? Pamiętam, że udała się na macierzyński i słuch po niej zaginął.
Tak czy inaczej - żeby pozostać w temacie - ciekawe czy ktoś zastąpi Panią Magdę w TBD, choć i ja wieszczę po cichu koniec tego programu. Myślę sobie, że powinno powstać coś na styl Otwarcia, bo programy, w których jest taka interakcja z widzami (czy przez fb czy poprzez publiczność) przyciągają ich przed telewizory.
Edytowane przez KM dnia 09-08-2016 21:28
Awatar Newsman20

ważna osoba
09-08-2016 22:58  
 Ja myślę, że będzie nowy program z udziałem Agnieszki Gozdyry, a sam Kacprzak może przejść do 1wydpl za Gugałę.
Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
10-08-2016 00:21  
 KM, Na macierzyńskim, później ponoć na bezpłatnym. Myślę, że to może być przypadek podobny do Aleksandry Frejus.

redakcja[at]tvpolsat.info
------------------------------
Pozdrowienia
Przejdź do forum:
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Zwycięzcy plebiscytu tvpolsat.awards

Wyniki plebiscytu

Ankieta

Jak oceniasz zakup przez Polsat kanałów grupy ZPR Media?

Dobrze

Źle

Trudno powiedzieć