[PN] "To był dzień"

Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
24-07-2010 19:39  
 Dziś w roli gospodarza "To był dzień" zadebiutuje Dariusz Ociepa, prowadzący programu "Co do minuty" i reporter. Czy to na stałe, czy nie, to nie wiadomo. Jednak raczej Magda Sakowska i Bogusław Chrabota są na urlopie, bo ostatnio wszystkie wydania "To był dzień" prowadziła Agnieszka Gozdyra, która dziś rządzi icon_wink w serwisach informacyjnych.

a.imageshack.us/img203/4083/ociepa.jpg

Edit: stopklatki z debiutu

img843.imageshack.us/img843/6512/ociepa2.jpg

img135.imageshack.us/img135/733/ociepa3.jpg

img69.imageshack.us/img69/6825/ociepa4.jpg
Awatar KM

redakcja tvpolsat.info
24-07-2010 21:26  
 Bardzo, bardzo lubię Dariusza Ociepę. Choć według mnie, nie pasuje on do "To był dzień", jest stworzony do prowadzenia "Co do minuty". W każdym razie, mimo to, jeśli miałbym wybierać, to na miejsce Chraboty wstawiłbym właśnie Ociepę. Bo od Chraboty niedobrze mi się robi. : )
Awatar sla17

rozkręcam się
25-07-2010 12:28  
 Wydaje mi się, że Ociepa dynamicznie się rozwija w 1polnew , a praca tam bardzo mu służy.
Bo od Chraboty niedobrze mi się robi. : )

Eeee, mnie nie. Szczerze powiedziawszy to nawet lubię, kiedy prowadzi TBD. Ten profesjonalizm i prostota przekazywania informacji. No, i oczywiście ten skryty profesjonalny uśmiech icon_wink

Pozdro!
Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
25-07-2010 14:40  
 Niezbyt dobrze poszedł panu Dariuszowi debiut w "To był dzień". Niestety, za bardzo próbował wygłaszać swoje poglądy i narzucać własne zdanie gościom, czego gospodarz takiego magazynu raczej robić nie powinien. Powinien zadawać ciekawe pytania, a nie występować w roli kolejnego gościa, co bardzo, bardzo często zdarza się też panu Chrabocie.

Pan Dariusz jednak zdecydowanie lepiej wypada w "Co do minuty". Potrafi świetnie spuentować, przygotować naprędce humorystyczne podsumowanie materiału, świetnie też wychodzą mu rozmowy z reporterami, gdzie z dowcipem potrafi z nimi podyskutować.

PS. Pan Dariusz będzie prowadzić "To był dzień" także dziś.
Edytowane przez MN dnia 25-07-2010 19:17
Awatar Nicker

rozkręcam się
31-07-2010 21:21  
 Według mnie pan Grzegorz Dobiecki, prowadzący programu "To był dzień na świecie" jak nikt perfekcyjnie przeprowadza rozmowy z gośćmi i po prostu widać, że w tematach, o których rozmawia czuje się swobodnie, nie boi się własnych pomyłek, które mu się też nie zdarzają. Formuła programu "To był dzień na świecie" jest dla mnie niezwykle ciekawa, a pan Dobiecki doprowadza program do perfekcji. Szkoda tylko, że trwa zaledwie pół godziny, a nie godzinę, tak jak program "To był dzień".

[small](I tu miałbym prośbę do administratorów/moderatorów o dołączenie do wątku tytułu magazynu "To był dzień na świecie". Nazwy programów i pora emisji są bardzo zbliżone, dlatego uważam, że tworzenie nowego wątku jest zbędne. Z góry dziękuję!)[/small]
mike86

wkręcam się
15-09-2010 10:03  
 To tył dzień na świecie - Co się stało z tym starszym, szczupłym Panem "nie pamiętam Jego nazwiska" który prowadził program to był dzień na świecie.
Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
15-09-2010 16:23  
 Grzegorz Dobiecki, bo tylko on jest starszy i szczupły icon_wink, nadal prowadzi "To był dzień na świecie". Może był na wakacjach, bo okazjonalnie ten program prowadził też Tomasz Jabłoński.

Pozostali gospodarze: Jan Mikruta i Grzegorz Kozak.
Awatar KM

redakcja tvpolsat.info
15-09-2010 20:08  

Edytowane przez KM dnia 15-09-2010 20:09
Przejdź do forum: