[PN] "To był dzień"
Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
24-07-2010 19:39  
 Dziś w roli gospodarza "To był dzień" zadebiutuje Dariusz Ociepa, prowadzący programu "Co do minuty" i reporter. Czy to na stałe, czy nie, to nie wiadomo. Jednak raczej Magda Sakowska i Bogusław Chrabota są na urlopie, bo ostatnio wszystkie wydania "To był dzień" prowadziła Agnieszka Gozdyra, która dziś rządzi icon_wink w serwisach informacyjnych.

a.imageshack.us/img203/4083/ociepa.jpg

Edit: stopklatki z debiutu

img843.imageshack.us/img843/6512/ociepa2.jpg

img135.imageshack.us/img135/733/ociepa3.jpg

img69.imageshack.us/img69/6825/ociepa4.jpg

redakcja[at]tvpolsat.info
------------------------------
Pozdrowienia
Awatar KM

redakcja tvpolsat.info
24-07-2010 21:26  
 Bardzo, bardzo lubię Dariusza Ociepę. Choć według mnie, nie pasuje on do "To był dzień", jest stworzony do prowadzenia "Co do minuty". W każdym razie, mimo to, jeśli miałbym wybierać, to na miejsce Chraboty wstawiłbym właśnie Ociepę. Bo od Chraboty niedobrze mi się robi. : )
Awatar sla17

rozkręcam się
25-07-2010 12:28  
 Wydaje mi się, że Ociepa dynamicznie się rozwija w 1polnew , a praca tam bardzo mu służy.
Bo od Chraboty niedobrze mi się robi. : )

Eeee, mnie nie. Szczerze powiedziawszy to nawet lubię, kiedy prowadzi TBD. Ten profesjonalizm i prostota przekazywania informacji. No, i oczywiście ten skryty profesjonalny uśmiech icon_wink

Pozdro!
Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
25-07-2010 14:40  
 Niezbyt dobrze poszedł panu Dariuszowi debiut w "To był dzień". Niestety, za bardzo próbował wygłaszać swoje poglądy i narzucać własne zdanie gościom, czego gospodarz takiego magazynu raczej robić nie powinien. Powinien zadawać ciekawe pytania, a nie występować w roli kolejnego gościa, co bardzo, bardzo często zdarza się też panu Chrabocie.

Pan Dariusz jednak zdecydowanie lepiej wypada w "Co do minuty". Potrafi świetnie spuentować, przygotować naprędce humorystyczne podsumowanie materiału, świetnie też wychodzą mu rozmowy z reporterami, gdzie z dowcipem potrafi z nimi podyskutować.

PS. Pan Dariusz będzie prowadzić "To był dzień" także dziś.
Edytowane przez MN dnia 25-07-2010 19:17 

Pozdrowienia
Awatar Nicker

rozkręcam się
31-07-2010 21:21  
 Według mnie pan Grzegorz Dobiecki, prowadzący programu "To był dzień na świecie" jak nikt perfekcyjnie przeprowadza rozmowy z gośćmi i po prostu widać, że w tematach, o których rozmawia czuje się swobodnie, nie boi się własnych pomyłek, które mu się też nie zdarzają. Formuła programu "To był dzień na świecie" jest dla mnie niezwykle ciekawa, a pan Dobiecki doprowadza program do perfekcji. Szkoda tylko, że trwa zaledwie pół godziny, a nie godzinę, tak jak program "To był dzień".

[small](I tu miałbym prośbę do administratorów/moderatorów o dołączenie do wątku tytułu magazynu "To był dzień na świecie". Nazwy programów i pora emisji są bardzo zbliżone, dlatego uważam, że tworzenie nowego wątku jest zbędne. Z góry dziękuję!)[/small]
mike86

wkręcam się
15-09-2010 10:03  
 To tył dzień na świecie - Co się stało z tym starszym, szczupłym Panem "nie pamiętam Jego nazwiska" który prowadził program to był dzień na świecie.
Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
15-09-2010 16:23  
 Grzegorz Dobiecki, bo tylko on jest starszy i szczupły icon_wink, nadal prowadzi "To był dzień na świecie". Może był na wakacjach, bo okazjonalnie ten program prowadził też Tomasz Jabłoński.

Pozostali gospodarze: Jan Mikruta i Grzegorz Kozak.

Pozdrowienia
Awatar KM

redakcja tvpolsat.info
15-09-2010 20:08  

Edytowane przez KM dnia 15-09-2010 20:09
Przejdź do forum:
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Zwycięzcy plebiscytu tvpolsat.awards

Wyniki plebiscytu

Ankieta

Jak oceniasz zakup przez Polsat kanałów grupy ZPR Media?

Dobrze

Źle

Trudno powiedzieć