OBSTAW: LM i LE 2017/2018

Awatar Mariusz

ekipa moderatorska

zwycięzca quizu

zwycięzca głosowania
22-05-2018 12:54  
 Real Madryt vs Liverpool FC 1:2
Awatar Liverpool802

bardzo ważna osoba
22-05-2018 14:51  
 Real Madryt vs Liverpool FC 1:2
Awatar AG

bardzo ważna osoba
22-05-2018 16:10  
 Liga Mistrzów:
Real Madryt - Liverpool FC 2:1
Awatar Cyfrowy Polsat

ważna osoba
25-05-2018 21:17  
 Real Madryt - Liverpool FC 3:2.
Awatar Krzysiek

zwycięzca quizu

bardzo ważna osoba
25-05-2018 21:26  
 Liga Mistrzów:

Real Madryt - Liverpool FC 1:2
Awatar RS

redakcja omediach.info

zwycięzca quizu
27-05-2018 19:23  
 Oto wyniki finału Ligi Mistrzów UEFA:

Real Madryt vs Liverpool FC 3:1 (0:0)
Benzema 51', Bale 64', 83' - Mane 55

REAL MADRYT Z TRZYNASTYM PUCHAREM EUROPY, TRZECI PUCHAR Z RZĘDU!'

8 pkt za wynik: RS, doniu
4 pkt za wygraną Realu Madryt: -||-, AG, Cyfrowy Polsat.

I tak kończy się kolejny już, siódmy sezon obstawiania, który miałem zaszczyt poprowadzić icon_wink Rany, jak to zleciało?! icon_green Łącznie zdobyliście 968 pkt we wszystkich 25 obstawianiach od czerwca 2017 do maja 2018. Obstawianie wygrałem ja, to już było pewne po półfinałach, ale się nie spodziewałem, że to będzie rekordowy wynik icon_surprised Ale tu trochę zdecydowały dobre obstawiania w fazie grupowej. Gratulacje również dla reszty stawki, dla uplasowanych na drugim miejscu Krzyśka i donia, jak i wszystkich innych, którzy obstawiali i dzielnie walczyli do końca icon_wink W sierpniu czeka nas ciekawy, madrycki pojedynek w Superpucharze icon_green Pewnie się zastanawiacie, czy będzie kolejny sezon obstawiania. Będzie, ale sobie odpuścimy rundę wstępną Ligi Mistrzów, bo ta formuła tego miniturnieju troszeczkę jakby rozwala koncepcję obstawiania icon_wink Też tutaj jest wykluczona runda wstępna Ligi Europy, która jednak rozgrywana będzie na zasadach dwumeczu. No chyba, że dalibyscie znać w wątku dyskusyjnym, albo na prywatnej wiadomości, czy chcielibyście w takim czymś się zabawić icon_wink Bądźcie pewni, że pojawi się kolejny sezon przygód największych z największych (no i polskich drużyn przez przynajmniej rundę mrgreen ) icon_green

Tabela końcowa (błędy na PW):
1. RS - 185 pkt
2. Krzysiek - 148 pkt
doniu - 148 pkt

4. AG - 132 pkt
5. Cyfrowy Polsat - 114 pkt
6. Liverpool802 - 113 pkt
7. Mariusz - 74 pkt
8. przemekp - 34 pkt
9. Polsatus - 13 pkt
10. Piotrrr - 7 pkt

Tak się kończy ta edycja, zapraszam za około miesiąc na obstawianie pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów i Ligi Europy, już na tych nowych zasadach icon_wink I w Polsacie w cenach premium mrgreen A o rozstrzygnięciach rundy wstępnej na pewno Was poinformuję przed startem pierwszego obstawiania, także stay tuned! Bardzo dziękuję za obstawianie w tym sezonie, zapraszam w następnym, zaproście swoich znajomych, bo może uda nam się zbudować większą frekwencję icon_wink Trzymajcie się i do zobaczenia icon_smile
Przejdź do forum: