Kanały Discovery (HD), Animal Planet HD, TLC (HD) i ID (HD)

Awatar

bardzo ważna osoba
24-05-2016 10:38
 Nie wymyślajcie takich bredni.

Polsatus napisał(a):

Czyli co? Zmiana Animal planet (HD) na Dog tv? Tak jak Animal Planet (SD) na Discovery life? Bez komentarza. Chcą znowu zniszczyć Animal Planet. A kiedy Cat tv? Albo może odrazu Cat and Dog tv icon_razz.gif

Zniszczyć? Akurat to pasmo przecież pasuje do profilu kanału. Pasmo o psach w kanale o zwierzętach i naturze.
Awatar

bardzo ważna osoba
24-05-2016 11:13
 Oj nie sądzę, że na samym paśmie się skończy icon_smile zazwyczaj jak na jakimś kanale z rodziny Discovery pojawia się jakieś pasmo związane z innym kanałem tego nadawcy, którego jeszcze nie ma w naszym kraju, to to pasmo zawsze wchłania ten kanał icon_wink
Awatar

bardzo ważna osoba
24-05-2016 11:25
 DOGTV nie jest kanałem od Discovery. Mają tam jakieś udziały, ale nie wiadomo ile. Nadawcą wciąż jest PTV Media.

Poza tym, jaki byłby sens w uruchamianiu kanału dla psów (nie o psach!) w miejsce poświęconego całej przyrodzie, naturze i zwierzętom? Żaden. Także prędzej pojawiłby się odrębny kanał.
Awatar

redakcja tvpolsat.info
24-05-2016 11:55
 Obawiam się, że psy nie mają telemetrów, więc oglądalność będzie sfałszowana icon_wink.

A może doliczmy psy do panelu Nielsena. Może wtedy prezesowi Kurskiemu też trochę wzrośnie i będzie koniec tej wojny polsko-polskiej icon_wink.
Awatar

bardzo ważna osoba
24-05-2016 12:47

Emil napisał(a):

Poza tym, jaki byłby sens w uruchamianiu kanału dla psów (nie o psach!) w miejsce poświęconego całej przyrodzie, naturze i zwierzętom? Żaden. Także prędzej pojawiłby się odrębny kanał.

Mam nadzieję że masz rację, bojestem tego samego zdania, że ta zmiana byłaby bezsensowna icon_smile

EDIT:
Udało mi się zrobić zapa icon_wink

e-fotek.pl/images/05625830599292909802.jpg
Awatar

redaktor tvpolsat.info

zwycięzca quizu
22-11-2016 01:15
 Czyżby już wkrótce nowy logotyp i oprawa kanału Discovery Historia, czy jednak to tylko błąd na stronie Ipla, bo np. pomylili z jakąś zagraniczną wersją? A jeśli to nie pomyłka to może przyspieszą wprowadzenie wersji HD tego kanału skoro w niego inwestują? smile1

s.redefine.pl/dcs/o2/redefine/redb/tp/tpaeo2f5dk193cojsnkq8s1jiw231vab.jpg
Awatar

stały bywalec
22-11-2016 09:14
 Najwyższa pora aby ta stacja nadawała w jakości HD, mam nadzieję, że wraz ze zmianą loga stacja jeszcze w tym roku będzie w wysokiej rozdzielczości icon_smile
Awatar

jestem zawsze
18-10-2018 18:07
 Animal Planet zmieni logo
https://satkurier...-logo.html
POLSACIK dodał/a następującą grafikę:
animal_planet.png

Edytowane przez Piterfan dnia 18-10-2018 18:50
Przejdź do forum: