Kanały Discovery (HD), Animal Planet HD, TLC (HD) i ID (HD)

Awatar

redaktor tvpolsat.info

zwycięzca quizu
30-10-2014 15:16
 Nik Wallenda będzie próbował przejść na linie "nad Chicago" (czyli pomiędzy dwoma wieżowcami Leo Burnett Building i Marina City Towers) w nocy z 2 na 3 listopada - transmisja na żywo od godziny 01:00 na Discovery Channel (HD)! icon_arrowhttp://www.discov...d-chicago/ icon_wink No to ciekawa sprawa - przecież wszyscy pamiętamy jak Nik Wallenda przeszedł nad Wielkim Kanionem (też była transmisja na Discovery) icon_wink Tylko mam nadzieję, że tym razem będzie przechodził z tymi wszystkimi zabezpieczeniami, bo to podstawa icon_wink
Awatar

bardzo ważna osoba
26-11-2014 18:30
 1 grudnia kanał Discovery HD Showcase, którego niestety nie ma już w Polsce od 31 stycznia 2013 roku, przejdzie pewne zmiany. Zostaną odświeżone oprawa graficzna, logotyp, a także nazwa będzie lekko zmieniona - na Discovery Showcase HD.

www.broadbandtvnews.com/wp-content/uploads/2014/11/Discovery_ShowcaseHD_Exclusive_Black_RGB.png

W ramówce wciąż będą się znajdować programy z kanałów Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, ale teraz także od TLC oraz ID Xtra. Będą także programy dostępne tylko na Discovery Showcase HD.
Awatar

jestem zawsze
29-11-2014 17:00
 Kto komentuje mecz Bayern 04 LEVERKUSEN- FC KÖLN w Discovery Turbo Xtra ?
Awatar

redaktor tvpolsat.info

zwycięzca quizu
29-11-2014 20:30
 Według serwisu Tak Się Gra ten mecz komentowali Tomasz Lach i Sławomir Chałaśkiewicz icon_arrowhttp://taksiegra....ksiegra-fm icon_wink
Awatar

zwycięzca quizu

bardzo ważna osoba
09-12-2014 19:11
 Discovery Science HD od stycznia w kablówce Elsat - szczegóły
Awatar

zwycięzca quizu

bardzo ważna osoba
19-12-2014 13:54
 Discovery Life zamiast Animal Planet - szczegóły
Awatar

bardzo ważna osoba
23-12-2014 14:46
 Animal Planet zostaje! W wersji HD. Discovery Life tylko za wersję SD. Szczegóły.
Awatar

redaktor tvpolsat.info

zwycięzca quizu
23-12-2014 15:10
 Ale to chyba wiadomo oficjalnie już od wczoraj - Press.pl był szybszy icon_green Ale rzeczywiście nikt tutaj o tym nie napisał, a warto o tym podyskutować icon_wink
Ja to wręcz odetchnąłem z ulgą jak się o tym dowiedziałem, bo miałem złe przeczucia, ale na szczęście się nie sprawdziły icon_wink Po prostu szkoda byłoby takiego kanału i takiej marki jak Animal Planet obecnej w Polsce od wielu lat wink Także nawet sprytnie to przeprowadzono, bo praktycznie zupełnie nowy kanał - Discovery Life będzie miał gotowy zasięg (wejdzie w miejsce Animal Planet), a z kolei Animal Planet ciągle będzie nadawał, tylko że już tylko w HD icon_smile
Przejdź do forum: