Kanały Discovery (HD), Animal Planet HD, TLC (HD) i ID (HD)

Awatar

redaktor tvpolsat.info

zwycięzca quizu
01-09-2014 18:05
 Według oficjalnej ramówki kanału Discovery Turbo Xtra (HD), dostępnej na stronie Discovery Media... nie będzie żadnej Bundesligi 13 września icon_cry
i.imgur.com/yispHtp.png
Awatar

bardzo ważna osoba
01-09-2014 18:45
 Ramówkę pod Discovery Media mogli przygotować znacznie wcześniej. Ot tak o sobie nie wprowadzano by tej pozycji z Bundesligą do ramówki na stronie Discovery Channel oraz na innych tv guide'ach.

Według pewnego portalu, Discovery Turbo Xtra HD na początek (13 września, 15:30) pokaże mecz Borrusia Dortmunt vs. SC Freiburg. Planują pokazać cztery mecze, w cztery kolejne weekendy.
icon_smile
Awatar

redaktor tvpolsat.info

zwycięzca quizu
01-09-2014 22:00
 Ale ta ramówka na stronie Discovery Media pojawiła się dopiero dzisiaj (jak wczoraj sprawdzałem, to była jeszcze na sierpień), więc to może być "świeża" i najbardziej aktualna ramówka, ale oczywiście może być również tak, że została przygotowana znacznie wcześniej i została zamieszczona dzisiaj tylko właśnie dlatego, że jest 1 września icon_smile

Ale dlaczego mają być tylko cztery mecze, w cztery kolejne weekendy, a nie już do końca sezonu po jednym meczu z każdej kolejki? icon_confused Bezsensu...
Awatar

bardzo ważna osoba
01-09-2014 22:20
 Bo to nie jest kanał sportowy. Nie będą zawalać całej ramówki piłką nożną i innymi rzeczami. To ma być tylko pewne urozmaicenie dla Discovery i powiększenie ilości meczów o jeden dla Eurosportu.
Awatar

bardzo ważna osoba
27-09-2014 19:00
 Od jakiegoś czasu Animal Planet HD nadaje z nową oprawą graficzną, która została spolszczona i lekko odświeżonym logotypem ekranowym, które jest nieco ciemniejsze i wyświetlane równo z Animal Planet. Wprowadzono także... reklamy, niestety. Nie wiem kiedy dokładnie doszło do tej zmiany, ale była zapowiadana na początku sierpnia. Tego miesiąca zmieniono także zapis w licencji w Ofcomie, co można zobaczyć tutaj.
icon_smile
Awatar

ważna osoba
27-09-2014 19:02
 Ujednolicanie kontentu?
Awatar

bardzo ważna osoba
27-09-2014 19:15
 Nie. Przecież bym napisał, gdyby ramówki byłyby ujednolicone. Zmiany, które wprowadzono, wymieniłem powyżej. Choć myślę, że to tylko kwestia czasu, skoro oba kanały nadają w 100% po polsku oraz nadają reklamy. Animal Planet HD jest obecnie jednym z ostatnich kanałów na rynku, który nadaje coś innego względem wersji SD.
icon_wink
Awatar

bardzo ważna osoba
29-10-2014 15:51
 Tak sobie dzisiaj przełączałem z kanału na kanał i trafiłem na Discovery Historia. Zauważyłem, że w ramówce doszło do kolejnych zmian. Obok programu Kto da więcej?, znanego z Discovery Channel, który jest obecny od kilku miesięcy, są także Samochody - klasyka gatunku (znane z Discovery Turbo Xtra) czy Łowcy staroci (znane z Discovery Channel).
icon_smile
Przejdź do forum: