Jesień 2018 w Polsacie

Awatar Staszek

ekipa moderatorska
16-06-2018 20:04  
 Nina Terentiew nie zmieniła swojego podejścia i mimo szeregu klap dużych programów rozrywkowych w ostatnich sezonach planuje kolejne nowe formaty na jesień 2018. W tej chwili ramówka wydaje się być przepełniona. Ciekawe czy któryś z planowanych programów nie zostanie przesunięty na zimę lub na wiosnę 2019.

Jesienią 2018 powrócą
- Nasz Nowy Dom
- Przyjaciółki
- W rytmie serca
- Kabaret na żywo
- Świat według Kiepskich

Prawdopodobnie powrócą:
- Twoja Twarz Brzmi znajomo
- The story of my life. Historia naszego życia

Pojawi się nowy serial obyczajowy znany pod roboczym tytułem "Nie czekaj!".

Nowościami jesienią 2018 będą:
- World of Dance Polska
- All Together Now
- Cztery wesela i podróż
- The Gong Show

Jeżeli w Polsacie nie dojdzie do rewolucji, to poniedziałki (mega hit) oraz niedziele (W rytmie serca oraz Kabarety) będą bez zmian. W czwartki ramówka od 20 do 22 też jest gwarantowana. Na 99% program "World of Dance Polska" będzie emitowany w piątki o 20:00 w miejsce Tańca z Gwiazdami.

Będą mieli trudności aby zmieścić te wszystkie programy w ramówce. Dojdzie do tego, że jednego dnia będą dwa duże programy rozrywkowe jeden po drugim. To oczywiście wielkie ryzyko i mimo, że te nowości tym razem wyglądają ciekawie, to najwyżej przetrwa połowa z nich.

Nie wiadomo też co z Ligą Mistrzów. Jeśli Polsat nie sprzeda sublicencji TVP, to będą pokazywać jeden mecz w kolejce, co oczywiście zaburzy ramówkę i najlepiej aby tego dnia wymiennie z meczami leciały filmy. Liga Mistrzów ma lepszą oglądalność niż zwykłe programy rozrywkowe, wiec to będzie ewentualne wzmocnienie.
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
16-06-2018 20:36  
 W czwartek po Przyjaciółkach bym dał Cztery wesela i podróż.

The Gong Show i All Together Now idealnie by się nadawały w sobotę, ale na wiosnę.

W sumie w zimową ramówkę też by mogli zainwestować. Oglądalność na pewno byłaby wyższa, niż w wiosennej ramówce.

A Ligę Mistrzów dać do Super Polsatu.
Awatar Staszek

ekipa moderatorska
16-06-2018 21:05  
 Liga Mistrzów ma dobre wyniki. Mecze to minimum 1,5 mln widzów, a jak trafi się dobrze zapowiadający się mecz z Polakami, to grubo ponad 2 mln. Polsat teraz nie ma programów które gwarantują takie wyniki.
Przejdź do forum: