"Śpiewajmy razem. All Together Now"

jestem zawsze
25-04-2019 22:22
 Mi się wydaje że będzie 3 edycja !!!

bywam tu czasem
26-04-2019 06:16
 https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ogladalnosc-spiewajmy-razem-all-together-now-polsat-trzeci

To idol miał lepsze wyniki , powini go dać z powrotem
Awatar

ekipa moderatorska
26-04-2019 10:01
 Wyniki fatalne. Program do skasowania.

bywam tu czasem
26-04-2019 11:40
 Wywalić all together now. A dac idola lub must be the music

jestem zawsze
26-04-2019 16:08
 I pomyśleć, że mało kto dawał szansę nomen omen w podobnej formule "Szansie na sukces", a w popołudniowym paśmie niekiedy gromadzi niemal 2 razy więcej widzów niż "All together now". icon_wink

To co jesienią? "The Gong Show"? icon_cool
Awatar

bardzo ważna osoba
27-04-2019 17:29
 Osobiście wolał bym trzecią odsłonę śpiewamy razem ale sądząc po wynikach pewnie nie zobaczymy kolejnej edycji choć wyniki pierwszej edycji też nie były jakieś rewelacyjne a tu druga edycja się pojawiła wiec poczekajmy na rozwój wypadków icon_smile
Awatar

bardzo ważna osoba
28-04-2019 11:18
 Must be the music by mogli przywrócić, ale w normalnej postaci, a nie jak w ostatniej edycji.
A mam na myśli, aby to wyglądało tak:
5-7 castingów
4 półfinały
finał

jestem zawsze
29-04-2019 22:35

Liverpool802 napisał(a):

Osobiście wolał bym trzecią odsłonę śpiewamy razem ale sądząc po wynikach pewnie nie zobaczymy kolejnej edycji choć wyniki pierwszej edycji też nie były jakieś rewelacyjne a tu druga edycja się pojawiła wiec poczekajmy na rozwój wypadków icon_smile

Na drugą edycję się zdecydowano, bo na tle niekiedy tragicznych jesiennych nowości Polsatu (wliczając "World od Dance" i "Ślad" ) ta jako jedyna notowała regularnie w grupie komercyjnej dwucyfrowe udziały. Stąd dano zielone światło drugiej edycji. Teraz po stracie dwóch punktów procentowych w 16-49 karty przetargowej nie ma.

Zresztą nie oszukujmy się - póki TVN emituje "Milionerów" i przygodowe reality-show, a Dwójka seriale medyczne w środy - Polsat nie ma za dużego pola do popisu w tym paśmie.
Przejdź do forum: