Sylwestrowa Moc Przebojów 2017/2018
Awatar Posterunkowy

zwycięzca quizu

bardzo ważna osoba
09-10-2017 19:04  
 Zaczął się drugi tydzień października, a o Polsatowskim sylwestrze dalej nic nie wiadomo. Dziwne, bo zazwyczaj pierwsze informacje pojawiały się już w wakacje, najpóźniej w końcówce września. Jakieś plotki nt. Poznania czytałem, ale raczej nie traktowałbym ich zbyt poważnie.
Zastanawiam się, czy Polsat pozostanie w Katowicach, czy po raz kolejny postanowi po 2 latach przenieść się do innego miasta. Może Wrocław? Teraz jest wolny icon_wink Dobrą miejscówką są też Jasne Błonia w Szczecinie....
Mam tylko nadzieję, że pani Nina nie wpadnie na pomysł, by w ramach obchodów 25-lecia istnienia Polsatu zorganizować Disco Sylwestra icon_wink

Aktywny komentator tylko na 1npinfo
Awatar K4016td

piszę coraz więcej
09-10-2017 21:31  
 A ja myślę że będzie discopolo sylwester, bo oglądalność się musi zgadzać icon_green

Serwis tvpolsat.info - serwis o kanałach Polsatu. O Lidze Mistrzów i nc+ też.
TeoKleb

wkręcam się
14-10-2017 12:44  
 Ja również jestem bardzo ciekawy kto w tym roku wystąpi na sylwestra oraz w jakim stylu będzie cała zabawa. W tym roku mam zamiar się wybrać i bawić się pod scenąicon_smile

krzysocp

wkręcam się
16-10-2017 12:33  
 Sylwestrowa Moc Przebojów 2017/2018 w Polsacie zostanie ponownie zorganizowane w Katowicach. Informację przekazał dziennikarz Dziennika Zachodniego.
karolsilesia

wkręcam się
30-11-2017 09:58  
 Alvaro Soler gwiazdą Sylwestra w Katowicach. Potwierdzone jeszcze Enej, Sylwia Grzeszczak,Ewa Farna i Boys
Ferdynand K

rozkręcam się
30-11-2017 15:44  
 Jak zwykle ci sami i to akurat ci, których się najmniej chce oglądać.
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
01-12-2017 16:27  
 Będą także: Danzel, Golec uOrkiestra, Piersi i Vengaboys.
Awatar Posterunkowy

zwycięzca quizu

bardzo ważna osoba
06-12-2017 16:11  
 Porównuję sobie Sylwestrowe imprezy trzech głównych stacji tv i muszę przyznać, że Sylwestrowa Moc Przebojów wygląda najgorzej. Nie zdziwię się, jeśli Polsat zajmie w wyścigu o widza 31 grudnia trzecie, ostatnie miejsce...

Aktywny komentator tylko na 1npinfo
Przejdź do forum:
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Zwycięzcy plebiscytu tvpolsat.awards

Wyniki plebiscytu

Ankieta

Jak oceniasz zakup przez Polsat kanałów grupy ZPR Media?

Dobrze

Źle

Trudno powiedzieć