"Wyspa przetrwania"
Awatar Posterunkowy

zwycięzca quizu

bardzo ważna osoba
08-09-2017 21:49  
 Ok, program może nie porywa jakoś mocno, ale dla mnie, to pierwszy piątek, który "spędziłem" z Polsatem od wielu wielu lat...
TzG nie trawię. A WP jest jednak czymś świeżym. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w następnych odcinkach.
Na razie w skali szkolnej, ocena na start: 3+ icon_wink

Aktywny komentator tylko na 1npinfo
Awatar Maxwell

zwycięzca quizu

przyjaciel strony
08-09-2017 22:21  
 Nie, nie icon_cry Tego nie da się oglądać. Prowadzący słaby, montaż beznadziejny, zero emocji. Strasznie nudny był ten 1 odcinek. Przykro mi pisać, ale ja chyba już podziękuję. Wolę oglądnąć jakiś dobry film niż ponownie zasiąść przed TV specjalnie dla WP....aha...soundtrack też beznadziejny! icon_cry

Szukasz rozrywki? Włącz Polsat! icon_smile
Awatar AG

bardzo ważna osoba
09-09-2017 11:18  

Posterunkowy napisał(a):

Ok, program może nie porywa jakoś mocno, ale dla mnie, to pierwszy piątek, który "spędziłem" z Polsatem od wielu wielu lat...
TzG nie trawię. A WP jest jednak czymś świeżym. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w następnych odcinkach.
Na razie w skali szkolnej, ocena na start: 3+ icon_wink

Ja tak samo jak ty już od dawna nie oglądałem nic na Polsacie, a WP bardzo mi się podobała. icon_smile Mając porównanie do Ekspedycji z Discovery wiedziałem jak to może wyglądać i wcale się nie zawiodłem - jest prawie tak samo. icon_smile Brawo Polsat! Dzięki za udaną noc (oglądałem z nagrania zaraz po Bundeslidze). icon_green

Golden Media UNI-BOX 2 Combo (DVB-S/S2, DVB-T/T2)+Dysk A-DATA DashDrive HV620 (500 GB )
- CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy" )
- TNK: Smart HD+ (Moduł TechniCrypt CX)
- TNK HD: Pakiet bez opłat (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
- TivuSat HD (Moduł SmarCAM Tiv?Sat)
frk001

bardzo ważna osoba
09-09-2017 22:07  
 Jako, że oglądałem zagraniczne edycje, wczoraj obejrzałem również i Polsatowską. Oczekiwania były duże i już na początku się trochę rozczarowałem. Miałem wrażenie że to paradokument, momentami strasznie sztuczny. Później się to trochę rozkręciło, ale bez szaleństw. Nie podoba mi się casting do tego programu. Panowie wyglądają jak bracia bliźniacy. Nie dało się tego urozmaicić? Będą tylko konkurencje siłowe?

Mimo wszystko obejrzę kolejny odcinek, licząc że nie będzie tak nudny jak pierwszy. Może zrezygnują z tych wkurzających, przydługich wizytówek? Mam też nadzieję, że Polsat nie zajedzie tego ciekawego formatu jednym kiepskim sezonem.
Awatar Staszek

ekipa moderatorska
11-09-2017 13:16  
 Nie oglądałem zagranicznych edycji. Pierwszy odcinek Wyspy mi się podobał, ale bez rewelacji. Prowadzący jak dla mnie jest w porządku, wadą było to że mało się działo. Zbyt dużo czasu poświecono na przedstawianie uczestników. Im dalej tym będzie lepiej, bo w kolejnych ośmiu odcinkach powinno odpaść 13 osób.
Awatar Waski45

jestem zawsze
11-09-2017 17:06  
 Obejrzałem dzisiaj z piątku na ipli wyspę przetrwania i bardzo ciekawe jest ten program i według mnie bardzo dobrze że dużo czasu poświecono na przedstawianie uczestników żeby wszyscy wiedzieli kto występuje w programie.
Awatar Staszek

ekipa moderatorska
12-09-2017 10:48  
 Jak widać na wykresie oglądalności na wirtualnych mediach, to Wyspa Przetrwania bardzo stracił na braku Kiepskich o 19:30. Kiepscy w tym paśmie mają zwykle +1,5 mln widzów. Tym razem byłą relacja z prezentacji jesiennej ramówki, co momentami przyciągało tylko 0,5 mln widzów. Dlatego Wyspa miała słaby start.
http://www.wirtua...nzja-oceny
Awatar MN

redakcja tvpolsat.info
12-09-2017 13:20  
 To brawa dla osoby, która wymyśliła, żeby przed premierą najdroższego formatu w ramówce puszczać przez 30 minut autopromocję.

redakcja[at]tvpolsat.info
------------------------------
Pozdrowienia
Przejdź do forum:
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale Krzysztofa Jaroszyńskiego

Ankieta

Czy Polsat powinien zmienić popołudniowo - wieczorną ramówkę w dni powszednie?

Tak, koniecznie

Nie, nie ma takiej potrzeby

Nie mam zdania