"#Supermodelka Plus Size"

Awatar

bardzo ważna osoba
13-12-2016 09:51
 Prawdopodobnie tak będzie się prezentowało jury:

Jarek Szado, Joanna Horodyńska, Elżbieta Romanowska i Tomasz Jacyków.
Awatar

redakcja tvpolsat.info
13-12-2016 14:37
 Wszyscy z Polsat Cafe icon_lol.
Awatar

bardzo ważna osoba
14-12-2016 10:13
 Według mnie w jury powinien być fotograf, który na co dzień zajmuje fotografowaniem modelek plus size. Tak jak w Top Model jest Tyszka.
Awatar

redakcja tvpolsat.info
24-04-2017 17:01
 Według "Super Expressu", polska edycja złamie zasady formatu i będzie jednak prowadząca - Dominika Gwit.

PS Już zdementowane. Nie poprowadzi icon_wink.
Awatar

bardzo ważna osoba
27-04-2017 16:16
 Twórcy nadal szukają uczestniczek.

Jeżeli masz od 18 do 28 lat, masz co najmniej 170 cm wzrostu i nosisz rozmiar 42 lub większy i marzysz o karierze supermodelki, to zapraszamy Cię 15 maja do Fortu Sokolnickiego przy ulicy Czarnieckiego 51 w Warszawie. Spotykamy się o godzinie 11:00.
Awatar

bardzo ważna osoba
12-05-2017 10:30
 Według Faktu i Pudelka, Rafał Maślak wygryzł Zygmunta Chajzera z roli jurora.
Awatar

bardzo ważna osoba
15-05-2017 15:33
 Są już znani jurorzy programu.

Ewa Minge to najbardziej rozpoznawalna polska projektantka, ceniona na świecie za oryginalne, odważne kreacje. Od 20 lat jej dom mody konsekwentnie buduje wizerunek luksusowej polskiej marki eksportowej. Minge ma na koncie m.in. pokazy w Berlinie, Mediolanie, Wiedniu, Paryżu czy w Nowym Jorku. W 2005 roku za zasługi w rozwoju kultury Wiecznego Miasta otrzymała imienny medal od Silvio Berlusconiego, premiera Włoch. W styczniu 2008 roku miała pierwszy pokaz swojej kolekcji w Paryżu. Od tej pory regularnie prezentuje się podczas Paris Fashion Week. We wrześniu 2010 gościła w Nowym Jorku podczas Mercedez Benz New York Fashion Week. Jej kolekcja "Black Butterflies" została owacyjnie przyjęta podczas Paris Haute Couture Fashion Week 2015, a "The Telegraph" umieścił jedną z pokazanych tu kreacji w zestawieniu "38 sukien, za które warto umrzeć".

Emil Biliński wychował się w Austrii. Tu zdobywał też pierwsze doświadczenie jako asystent geniusza fotografii Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Zanim w 2009 roku zamieszkał na stałe w Polsce, podróżował po świecie w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Inspirują go silne, charyzmatyczne kobiety plus size. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty. Publikował swoje zdjęcia w zagranicznych i polskich pismach, m.in. "Harper?s Bazaar", "ELLE", "Cosmopolitan", "Playboy" czy "Sunday Times". Pracował dla największych marek, takich jak L?Oreal, Schwarzkopf, Google, Samsung, Hermes, Avon, Orange i T-Mobile. Prowadzi videoblog o fotografii - SHOT IN 120 sec.

Ewa Zakrzewska to najbardziej znana i jedna z pierwszych polskich modelek plus size. Ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez "Every Model Magazine" i największe agencje na Wyspach. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak "Cosmopolitan", "Viva" czy KMag" oraz w serwisach Huffington Post i Plus Size Model Magazine. W dzieciństwie zmagała się z nadwagą i chorowała na bulimię, dziś wpiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Rafał Maślak to Mister Polski 2014, model, bloger. Jako pierwszy Polak w historii zdobył podczas wyborów w Korei tytuł trzeciego Wicemistera International 2015 oraz Mistera International Internautów 2015 (zyskując ponad milion głosów). Jego profile w serwisach społecznościowych śledzi ponad pół miliona osób. Niejednokrotnie trafiał na listy najlepiej ubranych Polaków. Brał udział w drugie edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie, a w Polsat Cafe prowadził własny program - "Randka z Maślakiem", w którym pomagał spełniać marzenia kobiet. Od sierpnia 2016 roku spełnia się w roli właściciela i zarządcy własnego biznesu.

i.iplsc.com/jurorzy-programu-supermodelka-plus-size/0006KYQD7Q390AE6-C122-F4.jpg
Awatar

bardzo ważna osoba
21-09-2017 15:08
 Program ogląda 1,5 mln widzów.

https://media2.pl...-Size.html
Przejdź do forum: