Dekoder EVOBOX PVR
Blacha

rozkręcam się
25-10-2017 15:18  
 O ile się nie mylę, jeśli w opcjach kanału (np. HBO) wybierzesz dźwięk oryginalny wówczas masz 5,1. Ponadto jeśli łączysz sprzęty po HDMI prawidłowo powinno być:
EVOBOX------>kino domowe (wejście);
kino domowe (wyjście)------>TV
Jeśli używasz do audio optyka wówczas kablem HDMI możesz wyjść bezpośrednio z EVOBOX'a na TV, a dźwięk niezależnym połączeniem do kina.
Awatar Waski45

jestem zawsze
02-12-2017 19:13  
 Witam, mam problem z dekoderem. Od rana jest podłączony do prądu. Jak włączę program telewizyjny w dekoderze to pojawia się mi napis "aktualizacja programu TV. Proszę czekać." A jak wyjdę z tego programu to jest czarne tło. Trzeba przełączyć na jakiś kanał aby pojawił się obraz, a jak ponownie wejdę na program TV to jest znowu ten sam napis. Bardzo proszę o poradę w tej sprawie.

Wieki Kibic Bayernu Monachium i PSG.
Awatar MK

jestem zawsze
03-12-2017 14:54  
 Ja z kolei wyczaiłem błąd w oprogramowaniu - polega on na nieaktualizowaniu automatycznie parametrów stacji na listach ulubionych.

Jeśli chcesz się zarazić dobrym humorem wybierz 1pol ,zasiądź przed telewizorem!
Blacha

rozkręcam się
04-12-2017 11:39  

Waski45 napisał(a):

Witam, mam problem z dekoderem. Od rana jest podłączony do prądu. Jak włączę program telewizyjny w dekoderze to pojawia się mi napis "aktualizacja programu TV. Proszę czekać." A jak wyjdę z tego programu to jest czarne tło. Trzeba przełączyć na jakiś kanał aby pojawił się obraz, a jak ponownie wejdę na program TV to jest znowu ten sam napis. Bardzo proszę o poradę w tej sprawie.

Przede wszystkim - podstawowa zasada - dekodera nie należy odłączać od prądu gdy nie jest używany. Aktualizacje najczęściej realizowane są w nocy i nad ranem. Wyłączenie dekodera z zasilania np na noc, a następnie jego włączenie powoduje konieczność każdorazowego ładowania softu i wyszukiwania sygnału oraz kanałów co może trwać jakiś czas, a jeśli dodatkowo dojdzie do tego aktualizacja oprogramowania mogą zdarzyć się różne nieprzewidziane sytuacje - to tylko oprogramowanie. Spróbuj zresetować dekoder wyłączając go z prądu i dalej przywrócenia ustawień fabrycznych.
Awatar Liverpool802

bardzo ważna osoba
04-12-2017 13:24  
 Ale ja w sobotę miałem identyczny przypadek a nigdy nie odłączam dekodera od prądu icon_wink

1cpn1 Evobox PVR Familijny HD
Pozdrowienia dla Wszystkich z TV Polsat Info icon_smile
Przejdź do forum:
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Zwycięzcy plebiscytu tvpolsat.awards

Wyniki plebiscytu

Ankieta

Jak oceniasz zakup przez Polsat kanałów grupy ZPR Media?

Dobrze

Źle

Trudno powiedzieć