Kanały TVN (HD), TTV (HD), Mango 24 i NTL

Awatar Emil

bardzo ważna osoba
31-03-2017 04:50  
 Kraśko to przynajmniej jakiś poziom reprezentuje. Nie to co tamta dwójka.
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
31-03-2017 09:58  
 TVN nie zamawia serialu Kaprys losu z Kingą Preis.

http://www.wirtua...ga-preis_1
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
01-04-2017 22:54  
 Będzie druga edycja Domu marzeń.

http://dommarzen....23333.html
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
05-04-2017 15:51  
 Projekt lady 2 i Dom marzeń 2 w wakacje w TVN.

http://www.wirtua...acje-w-tvn
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
18-04-2017 11:00  
 Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do nowego, 13-odcinkowego, serialu medycznego TVN Diagnoza, który trafi na antenę stacji jesienią tego roku. W roli głównej zobaczymy 45-letnią Maję Ostaszewską.

Projekt na podstawie autorskiej koncepcji Doroty Kośmickiej-Gacke (m. in. "Druga szansa", "rodzinka.pl", "Niania", "Kasia i Tomek&quoticon_wink od początku powstawał z myślą o obsadzeniu w nim w wiodącej roli Mai Ostaszewskiej, która po raz pierwszy w swojej bogatej karierze aktorskiej zdecydowała się wziąć na swoje barki odpowiedzialność za cały serial. Nigdy wcześniej nie grała pierwszoplanowej postaci w wieloodcinkowej produkcji. Znakomicie za to sprawdziła się jako Beata Darmięta w niezapomnianym "Przepisie na życie" i ostatnio jako Lidia Rak w "Drugiej szansie" (wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy jej już w czwartym sezonie, którego emisja również jest planowana na jesień).

- W pierwszym odcinku Maja Ostaszewska jako pacjentka Anna N. trafia do szpitala - ujawnia Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "Diagnozy". - Na początku nic nie wiadomo na jej temat, ponieważ straciła pamięć. Nie wie, kim jest ani nawet jak się nazywa. Dopiero w toku akcji będziemy odkrywać fakty z jej życia.

W rolach głównych wystąpią Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz - obaj jako lekarze. Drugoplanowe postaci zaś zagrają: Michał Czernecki (jako szef Szpitalnego Oddziału Ratunkowego), Antoni Królikowski, Beata Ścibakówna, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska i Anna Smołowik (wszyscy jako lekarze).

Scenarzystką wiodącą "Diagnozy" jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz ("Druga szansa", "Na Wspólnej&quoticon_wink. Za reżyserię odpowiadają Xawery Żuławski ("Druga szansa", "Prawo Agaty", "Krew z krwi", "Pitbull&quoticon_wink i Łukasz Palkowski ("Belfer", "39 i pół&quoticon_wink. Autorką kostiumów jest Dorota Williams ("Niania", "Druga szansa&quoticon_wink. Zdjęcia będą powstawały zarówno w Rybniku na Śląsku (zgodnie z podpisaną wcześniej umową miasto zainwestuje w promocję 370 tysięcy złotych), jak i w Warszawie. Premierowe odcinki będą emitowane w internecie.

Serial produkuje TVN we współpracy ze spółką DKA Studio, którą Dorota Kośmicka-Gacke zarejestrowała po swoim odejściu z ATM Grupa razem z biznesmenem Arkadiuszem Gołojuchem.

Źródło: http://swiatseria...gn=firefox
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
16-05-2017 22:33  
 Agentem w 2 edycji była Odeta Moro. Wygrała Daria Ładocha. Kinga Rusin zapowiedziała 3 edycję programu na wiosnę 2018.
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
06-06-2017 14:59  
 TVN w charytatywnym meczu piłkarskim zamiast z TVP zagra z WOŚP.

http://www.wirtua...tywny-mecz
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
08-06-2017 15:20  
 W jesiennej ramówce TVN pojawi się nowy program Drzewo marzeń z udziałem dzieci, oparty na holenderskim formacie The Wishing Tree. Prowadzącym będzie Mateusz Gessler, restaurator i juror programu MasterChef Junior.

Reality-show "Drzewo marzeń" z Mateuszem Gesslerem jest polską wersją formatu "The Wishing Tree" i powstaje na licencji Talpa. Format zadebiutował w 2015 roku w holenderskiej stacji RTL i od tego czasu trafił m.in. do Słowacji, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Belgii, Hiszpanii i Brazylii.

Polską wersję "The Wishing Tree" realizuje od maja stacja TVN. W programie występują uczniowie kilku polskich szkół podstawowych. W każdym odcinku ekipa TVN odwiedza inną szkołę, a prowadzący Mateusz Gessler zachęca dzieci do wskazania wyjątkowych osób, które - ich zdaniem - zasługują na spełnienie marzeń.

Na terenie każdej szkoły zostaje zamontowane tytułowe "drzewo marzeń", a dzieciaki zawieszają na jego gałęziach życzenia dla wybranej przez siebie osoby. Z perspektywy najmłodszych widzowie poznają historie bohaterów, a Mateusz Gessler odwiedza ich i spełnia marzenia.

Zdjęcia do reality-show cały czas trwają, prowadzone były już m.in. w szkole podstawowej w Gostyninie. W programie biorą udział dzieci od 8 do 13 lat. Twórcy programu za każdym razem otrzymują zgodę dyrekcji szkoły oraz rodziców na udział dzieci w projekcie. Program z Mateuszem Gesslerem trafi do jesiennej ramówki TVN. Według oficjalnego opisu formatu "The Wishing Tree" jest dedykowany do wieczornego prime-time'u.

http://www.wirtua...shing-tree
Przejdź do forum: