Debaty i wieczory wyborcze

Awatar

bardzo ważna osoba
04-11-2018 22:02
 Troche wyglądało to dość chaotycznie ale to moje zdanie dziwi mnie jedno czemu Ipsos przygotował przewidywane wyniki tylko dla Gdańska Krakowa i Kielc co z pozostałymi miastami wojewódzkimi np z Olsztynem ? Cisza niestety.

bywam tu czasem
22-04-2019 12:22
 Zbliża się maj, więc i wieczór wyborczy. Moje oczekiwania od Polsatu.
Według mnie powinno być co najmniej trzy studia i większa ilość prowadzących: Studio PN - do wywiadów z politykami, Gospodarzami Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Studio wirtualne - do prezentowania wyników i rozmów z reporterami, gospodarz Michał Stela. Według mnie powinni także wykorzystać studio "Skandalistów" do dyskusji z Politologami i ekspertami z obecnością widowni - gospodarzem Agnieszka Gozdyra. Powinni, także pojawić się rozmowy a'la "Cztery strony prasy " gospodyni Joanna Wrześniewska-Sieger.
Najważniejsza rzecz, to emisja w telewizji otwartej choćby w Super Polsacie, powinno być z rozmachem i wielką pompą. Władze Polsatu powinni traktować Wieczór Wyborczy jako promocję PN.
Awatar

ważna osoba
22-04-2019 12:30
 A ja proponował bym wykorzystać studio Polsat Sport Premium był by większy rozmach, mają tam też dodatkowo grafikę 3D, oraz największą ścianę wizyjną. No i w końcu wprowadzić nową oprawę stacji.
Edytowane przez Newsman20 dnia 22-04-2019 12:56
Przejdź do forum: