Kanały TVP

Awatar Staszek

ekipa moderatorska
20-02-2018 10:07  

Felippe napisał(a):

Dzisiaj po tym, jak nasi skoczkowie zdobyli brązowy medal, Włodzimierz Szaranowicz wyznał, że są to jego ostatnie igrzyska.


Tu jest drugie dno. TVP ma sublicencję na skoki narciarskie od Eurosportu tylko do końca tego sezonu. jesienią zakończyć się transakcja przejęcia przez Discovery firmy Scripps, a więc Eurosport zamiast sprzedaż te prawa do TVP powinien oddać je jednemu z kanałów TVN, bo to wszystko będzie w jednej grupie. Sprzedaż praw dla TVP, gdy jest się właścicielem konkurującej otwartej telewizji nie ma sensu.
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
23-02-2018 15:32  
 Spot TVP

https://www.youtu...73pb2abti0
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
26-02-2018 10:42  
 28 kwietnia w TVP2 zadebiutuje komediowo-satyryczny miniserial, czyli La La Poland, który będzie emitowany w soboty o godz. 21.35. Akcja tej produkcji toczy się w tytułowej krainie będącej światowym mocarstwem, a jego obywatele to naród predestynowany do szczególnych zadań.
W serialu wystąpią aktorzy warszawskich teatrów, a także twórcy Kabaretu na Koniec Świata, m.in. Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Olga Sarzyńska, Wojciech Solarz, Robert Majewski, Michalina Sosna, Mateusz Rusin, Krzysztof Szczepaniak.

http://www.wirtua...-la-poland
Awatar Felippe

bardzo ważna osoba
13-03-2018 12:23  
 Tutaj można posłuchać wszystkich wykonawców, którzy wystąpią na Eurowizji.

https://www.rmf.f...grana.html
Przejdź do forum:
Sponsor

Ankieta

Która z wiosennych nowości Polsatu jest Twoim zdaniem najlepsza?
"SuperPies"

"Story of my life. Historia mojego życia"

"Take me out. Umów się ze mną"

"Wyjdź za mnie"

Nie wiem, nie oglądam