Polsat Sport [HD], Polsat Sport Extra [HD] i Polsat Sport News [HD]


rozkręcam się
06-04-2018 11:06

Staszek napisał(a):

W Polsacie Sport jest nowy komentator od piłki nożnej - Mariusz Hawryszczuk.

Wygląda na to, że w tym roku nie będzie transmisji serii wyścigowych: F2, GP3 i Porsche Sueprcup. Sezon F2 rusza jutro i transmisji nie ma w programie.No to koniec motosportu w Polsacie,zostaje tylko Moto GP,a szkoda
Awatar

ekipa moderatorska
12-04-2018 09:40
 Kanały sportowe Polsatu tracą widzów od wielu miesięcy. W 2017 roku główny kanał po raz pierwszy od wielu lat nie był najlepszy w grupie komercyjnej. W tym roku spadki są kontynuowane. W tym czasie nie stracili żadnych kluczowych praw, więc wygląda na to, że rzeczy które pokazują się wypalają. Zakup LM i LE nic wielkiego nie zmieni, bo tych transmisji jest za mało, aby poprawić wyniki miesięczne. Eleven Sports 1 jest już blisko Polsatu Sport w grupie komercyjnej mimo, że PS ma pięciokrotnie większy zasięg. Ciekawe czy będa wprowadzone jakieś zmiany w kanałach lub zakupy nowych praw.
Awatar

ekipa moderatorska
16-04-2018 11:22
 Spore zaskoczenie. Polsat podpisał nową umowę na 5 lat z Energą basket Ligą. Od przyszłego sezonu będzie dwa razy więcej ligowych meczy (dwa zamiast jednego), a w poniedziałki ligowy magazyn.

Oglądalność koszykówki jest fatalna i wydawało się, że Polsat zrezygnuje z transmisji po tym sezonie.
http://www.plk.pl...lsatu.html
Awatar

ekipa moderatorska
16-04-2018 12:50
 Unikalne tabele pokazujące wyniki oglądalności Polsatu Sport przez cały dzień (oraz TVP Sport). Widać, jak słabo Polsat Sport sobie radzi w ostatnim czasie. Niektóre wyniki (np. Cafe Futbol) są wprost fatalne. Z drugiej w strony w takim Eleven Sports wyścigi F1 ogląda po 150 000 osób, a mają pięciokrotnie mniejszy zasięg niż Polsat Sport.
http://polskikosz...zne-derby/
http://polskikosz...z-derbami/
Awatar

redakcja tvpolsat.info
16-04-2018 18:45
 Problemem jest chyba też złe ułożenie ramówki. Namnożenie magazynów i starego boksu, których - jak widać w tabelach - nikt nie ogląda.
Awatar

ekipa moderatorska
16-04-2018 21:37
 Tak było też dawniej, ale wtedy były lokomotywy które ciągnęły średnie wyniki, jak F1. Siatkówka też dawniej miała więcej widzów.
Awatar

bardzo ważna osoba
20-04-2018 02:30

MN napisał(a):

Problemem jest chyba też złe ułożenie ramówki. Namnożenie magazynów i starego boksu, których - jak widać w tabelach - nikt nie ogląda.

Nie zdziwię się jak znowu będą kombinować, np. z Polsat Sport Fight.

Najlepiej jak przeorganizują swoje cztery kanały i skupią każdą z anten na poszczególnych transmisjach. Oczywiście też tak, aby nie dzieliło to abonentów przez pakietyzację.

Do tego powinni ujednolicić nazewnictwo kanałów. Skoro z Polsatem Sport 2 i Polsatem Sport 3 zrobią porządek robiąc z nich Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

A idąc za tym to mogłoby być tak: Polsat Sport Extra -> Polsat Sport 2, Polsat Sport News -> Polsat Sport 3, Polsat Sport Fight -> Polsat Sport 4.

Zwłaszcza, że Polsat Sport News ze swoją tematyką nie ma kompletnie niczego wspólnego i nigdy nie będzie miało, a Polsatowi Sport Fight również zdarzało się pokazywać coś co nie miało związku z boksem czy innym sportem walki.
Awatar

redakcja tvpolsat.info
25-04-2018 22:46
 W sumie byłoby to bardzo mądre posunięcie. Kanałom Polsatu Sport potrzebne są spore zmiany.
Przejdź do forum: