Polsat Sport [HD], Polsat Sport Extra [HD] i Polsat Sport News [HD]

Awatar

ekipa moderatorska
11-03-2018 20:29
 Trener i komentator Andrzej Gmitruk niedawno zerwał swoje stosunki z Polsatem, oficjalnie przez to, że Mateusz Borek wykorzystuje swoje wpływy w Polsacie do swoich celów (organizacja gal boksu). Sytuacja tak naprawdę wygląda inaczej. Andrzej Wasilewski - główny promotor boksu w Polsce - jest w coraz gorszych stosunkach z Polsatem. Stąd sprzedaż najwalniejszej gali boksu w tym roku w wadze ciężkiej do TVP (Joshua - Parker), to Wasilewski jest w tych transakcjach pośrednikiem. TVP również pokaże galę Marcina Najmana na Stadionie Narodowym, gdzie będą zawodnicy Wasilewskiego i Gmitruka. Gmitruk dodatkowo okazał się bardzo zatwardziałym zwolennikiem PISu, stąd tak zalezy mu na tej gali na stadionie.

Z drugiej strony Polsat Boxing Night się zbliża i nie będzie tam zawodników Wasilewskiego. Walczy na niej trenowany przez Gmitruka Masternak, ale Gmitruka nie będzie przy nim na ringu, bo twierdzi że nie ma czasu przez inną walkę tydzień później w Nowym Jorku.

Sytuacja w tej chwili zmierza do tego, że Wasilewski zerwie swoje stosunki z Polsatem i pójdzie do TVP i nimi będzie współpracował, a w polskim boksie dojdzie do rozłamu. Jeszcze do tego nie doszło, bo czeka jak wypadną te dwie wspomniane wyżej gale, a szczególnie na Stadionie Narodowym.

TVP pokaże też najbliższy amatorski turniej im. Feliksa Stamma, który dawniej miał Polsat. Wasilewski z Gmitrukiem dobili targu z TVP i teraz Polsat musi mocniej na to odpowiedzieć.

Dlatego Polsat w ostatnich dniach prowadzi ofensywę i wraca z magazynem Puncher oraz prowadzi bardzo dużą promocję gali Polsat Boxing Night. Dodatkowo na dzień gali boksu na Stadionie Narodowym planują galę MMA organizacji FEN.
Awatar

jestem zawsze
11-03-2018 22:13
 @Staszek skąd wiesz że TVP pokaże galę Marcina Najmana na Stadionie Narodowym?
Awatar

ekipa moderatorska
12-03-2018 08:52
 Nie zostało to potwierdzone oficjalnie, ale oni pokażę tę galę na 100%. Nie wiem dlaczego wstrzymują się z komunikatem. od wielu tygodni otwarcie o tym się mówi. To będzie gala "narodowa" w politycznym tego słowa znaczeniu, więc normalne że TVP zrobi transmisję.
Awatar

ekipa moderatorska
14-03-2018 18:51
 W piątek TVP podczas konferencji prasowej oficjalnie ogłosi, że podpisali kontrakt ze Sferis Knockout Promotion. Andrzej Wasilewski przechodzi ze swoimi pięściarzami i galami do TVP. To będzie oznaczać, ze TVP będzie pokazywać w ciągu roku kilka gal pokroju Nysa / Wrocław itp, ale też dzięki kontaktom Wasilewskiego będą mieć łatwiej z kupowaniem zagranicznych gal, szczególnie tych z Polakami.

To było spodziewane i zanosiło się na to od kilku miesięcy. Zobaczymy jak Wasilewski na tym wyjdzie. Polsat teraz musi pokazać, że bez Wasilewskiego sobie poradzi i mocniej zainwestować w promocję boksu. Szykuje się bardzo ciekawa rywalizacja.

przyjaciel strony
14-03-2018 19:02
 Oby tvp w otwartej tv coś pokazała, a Polsat jak sądzicie jest w stanie teraz walczyć o lige hiszpańską i francuska i jak duże szanse ma na ekstraklasę?
Awatar

przyjaciel strony
14-03-2018 19:51
 Zaraz się okaże, że część transmisji poleci na sport.tvp.pl, bo nie będzie miejsca w TVP SPORT
Awatar

ekipa moderatorska
14-03-2018 20:13

lukasz1995 napisał(a):

Oby tvp w otwartej tv coś pokazała, a Polsat jak sądzicie jest w stanie teraz walczyć o lige hiszpańską i francuska i jak duże szanse ma na ekstraklasę?


Polsat stać na wszystko co pokazała przetarg na LM i LE gdzie zapłacili 110 mln euro za trzy lata przebijając o 40 mln euro poprzednią umowę nc+. Nie wydaje mi się, że będą zainteresowani zagranicznymi ligami piłkarskimi. Ekstraklasa to już inna sprawa i tam szykuje się licytacja kilku podmiotów i pojawią się wielkie kwoty.

rotalplus napisał(a):

Zaraz się okaże, że część transmisji poleci na sport.tvp.pl, bo nie będzie miejsca w TVP SPORT


Jeżeli Wasilewski będzie robił nadal gale na tak żenującym pzoiomie, jak np. ostatnia w Nysie, to są na to spore szanse.
Awatar

ekipa moderatorska
06-04-2018 09:09
 W Polsacie Sport jest nowy komentator od piłki nożnej - Mariusz Hawryszczuk.

Wygląda na to, że w tym roku nie będzie transmisji serii wyścigowych: F2, GP3 i Porsche Sueprcup. Sezon F2 rusza jutro i transmisji nie ma w programie.
Przejdź do forum: