Polsat Sport [HD], Polsat Sport Extra [HD] i Polsat Sport News [HD]

Awatar

bardzo ważna osoba
12-07-2018 01:40

Staszek napisał(a):

Chodzi mi o to, że sportowe kanały Polsatu od około 1,5 roku tracą widzów. Nie stracili w tym czasie żadnych ważnych praw (a nawet trochę zyskali), a oglądalność spada. Część dawnych lokomotyw nie jest już tak dobrze oglądana jak kiedyś, ale też widać że i inne sportowe kanały tracą. Teraz jak TVP Sport jest w naziemnej telewizji i będą tam dawać wszystkie swoje najlepsze transmisje to Polsaty Sport jeszcze stracą. Przy tak małej oglądalności zyski z reklam będą coraz mniejsze, więc będzie tylko jedna droga - dawanie transmisji do pełnopłatnych kanałów.

Nie zdziwię się jak Polsat wykorzysta pojawienie się TVP SPORT w DVB-T w dosłownie ten sam sposób.

Skoro teraz będą mieli dwa główne kanały premium oraz serwisowe, to z samego Polsatu Sport mogą zrobić podobną akcję. Przenieśliby część rozgrywek do Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News, a Polsat Sport uprościliby tak, żeby mógł trafić do DVB-T.

Tak, wiem. Nieco odrealnione, ale i w Polsacie jest nawet najdziwniejsze rzeczy są możliwe.

Jak Słoiki w ESCE TV lol2
Awatar

redakcja tvpolsat.info
21-07-2018 17:26
 Na jakiej zasadzie Polsat Sport News i Golf Channel nadają dokładnie to samo - turniej The Open z tymi samymi komentatorami?

Czyżby Polsat po cichu przejmował kolejny kanał?
Awatar

ekipa moderatorska
21-07-2018 21:12
 Polsat od lat miał prawa do tego turnieju, być może go udostępnili Golfowi.

Ten kanał wkrótce straci rację bytu bo wszystkie turnieje golfowe jakie pokazują kupiło na wyłączność Discovery. Za dwa lata zostaną im same magazyny.
Awatar

redakcja tvpolsat.info
21-07-2018 21:27
 To coś słabo przędą, skoro nawet komentarz Polsat musiał im udostępnić swój.

Już teraz sytuacja tego kanału nie wygląda za różowo.
Awatar

ekipa moderatorska
25-07-2018 15:06
 W sierpniowym cenniku reklam sportowych kanałów Polsatu nie ma w ogóle meczy eliminacji do Ligi Mistrzów: ani na żywo, ani powtórek. W sierpniu zaplanowane są dwie kolejki (cztery dni) eliminacji do LM, które będą pokazywane w kanałach Polsat Sport Premium.
Edytowane przez Staszek dnia 26-07-2018 09:52
Awatar

redakcja tvpolsat.info
przedwczoraj, 17:35
 Przed meczami Ligi Narodów w Polsacie Sport 2,5-godzinne studio. Po meczach studio 70 minut. O północy magazyn ze skrótami. Mecz Polaków w retransmisji prawdopodobnie o 00:30.

Mecze na żywo na trzech antenach: PS, PSE i PSN. Po meczach na żywo premiery innych spotkań.
Awatar

ekipa moderatorska
przedwczoraj, 21:39
 To samo co zwykle. Nie wykorzystają Polsatów Sport Premium, aby nie dawać dla nc+ innych transmisji niż LM i LE. Przez to znowu wiele meczy będzie na żywo tylko w Internecie.
Przejdź do forum: