Finał programu „Disco Star” transmitowany w niedzielny wieczór w Polsacie obfitował w emocje, muzykę i niespodzianki – nie zabrakło wzruszeń i zaskakujących wyznań jurorów, w tym elektryzujących nowin, jakimi podzielił się jeden z jurorów - Marcin Miller.
Finał programu „Disco Star” transmitowany w niedzielny wieczór w Polsacie obfitował w emocje, muzykę i niespodzianki – nie zabrakło wzruszeń i zaskakujących wyznań jurorów, w tym elektryzujących nowin, jakimi podzielił się jeden z jurorów – Marcin Miller.
Wieczór skrzył się od gwiazd. Już na wstępie wspólnym wykonaniem hitu „Ten świat należy do nas” przywitali widzów zasiadający w jury: Zenon Martyniuk, Skolim, Magdalena Narożna i Marcin Miller oraz cała plejada goszczących w programie gwiazd: Sławomir i Kajra, MIG, Playboys, Radek Liszewski, Łobuzy, DiscoBoys, Defis, Topky i Imperium.
Każdy z finalistów, ubiegając się o statuetkę zwycięzcy, 50 000 złotych i występ na jednym z koncertów Polsatu, wystąpił z autorską piosenką oraz w duecie z jedną z zaproszonych do programu gwiazd w interpretacji jej hitu. O wygranej zadecydowały głosy widzów.
W roli prowadzących wystąpili Edyta Folwarska, Katarzyna Morawska, Marcin Kotyński, Maciej Smoliński oraz Karol „Kolorek” Stefanowicz.
Głosami widzów trzecie miejsce zajął zespół Prezydent, drugie – Alexa i Fonzy, a najwięcej głosów – a co za tym idzie statuetkę „Disco Star”, 50 000 zł i występ na jednym z festiwali Polsatu – zdobyła Daria Negra, która nie potrafiła powstrzymać łez.
„Dziękuję wam za to wszystko i powiem najważniejszą rzecz, jaką chcę tu powiedzieć: Oskar, Igor, mama zrobiła to dla was” – powiedziała wzruszona laureatka.
„Czuje ogromne szczęście. Dlatego że tutaj jestem, że mogłam stanąć na tej scenie. Dziękuję wam wszystkim wielka miłość dla mojego męża, który wspierał mnie tutaj przez całą tą drogę”- mówiła dalej Daria Negra
BĘDZIE KOLEJNY, 10. JUŻ SEZON „DISCO STAR”
