Sport live w Polsacie
17 września
Gala Polsat Boxing Night: Głowacki - Usyk

Ankieta

Który program z jesiennych nowości Polsatu będzie najlepszy?

"Na ratunek 112"

"Gliniarze"

"Top Chef. Gwiazdy od kuchni"

"Kabaret na żywo"

Partnerzy

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Social media

Nowe oferty telewizyjne w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy PolsatZ dniem 27 września Cyfrowy Polsat wprowadzi elastyczne oferty z pakietem Rodzinnym HD dla nowych klientów. Udostępniona zostanie również możliwość podmiany dotychczasowego dekodera głównego na dodatkowy dekoder w usłudze Multiroom – dowiedział się serwis tvpolsat.info.

Pakiet Rodzinny HD
Przy pakiecie Rodzinnym HD dostępne będą dwie długości umów. Decydując się na umowę na 36 miesięcy, klient będzie mógł oglądać dwa razy dłużej kanały z pakietu Rodzinnego HD bez dodatkowych kosztów, ponieważ otrzyma aż 6 miesięcy telewizji w prezencie (przy umowie na 15 miesięcy będą to 3 miesiące). Potem będzie mógł nadal oglądać kanały z pakietu Rodzinnego HD za 24,90 zł miesięcznie lub w każdej chwili bezpłatnie zmienić pakiet na Mini HD i płacić tylko 14,90 zł miesięcznie.

W skład pakietu Rodzinnego HD wchodzą 32 kanały, w tym 6 w jakości HD: Polsat, TV 4, TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVN, TVN 7, Polsat2, Polsat News, Polsat CafĂŠ, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Jim Jam, Polsat HD, Comedy Central Polska, Polsat Sport Extra, Disney XD, Nat Geo Wild, Zone Reality, Club TV, Superstacja, Wedding TV, TVP HD, TVN HD, TVN Meteo, TV 6, TVN 7 HD, Polsat Crime & Investigation, History, TVP 1 HD, TVP 2 HD. Klient będzie mógł również oglądać kanały dostępne promocyjnie: Religia.tv, Polsat Sport News, TTV, ATM Rozrywka i VIVA Polska.

Po zakończeniu umowy klienci mogą aktywować na zawsze, bez żadnych opłat Pakiet Darmowy HD. Aktywacja możliwa jest w APS-ie i przez kontakt z Centrum Obsługi Klienta.

W ofertach dostępne będą dekodery SD oraz HD na własność. Typ dekodera dostępnego w ofercie zależy od długości umowy, jaką wybierze klient: dekodery Mini HD2000 i HD3000 za 1 zł dostępne będą w umowach na 36 miesięcy, dekodery SD inne niż CPT za 1 zł dostępne będą w umowach na 15 miesięcy.

Obecny dekoder główny jako dodatkowy w Multiroomie
Abonent dokonujący podmiany będzie miał możliwość zachowania dotychczasowego dekodera głównego i korzystania z niego jako z dekodera w opcji Multiroom SD lub HD.

Ważne informacje:
* z promocji będą mogli skorzystać klienci posiadający tylko jeden dekoder produkcji CPT (SD lub HD) w opcji na własność lub udostępnienie,
* minimalny obowiązek na jaki klient może podpisać umowę to pakiet Familijny HD,
* dostępne będą dwie opcje: Multiroom SD i Multiroom HD – w zależności od typu dekodera, jaki posiadał klient,
* brak opłat lub niewielkie miesięczne opłaty po okresie promocyjnym w zależności od rodzaju usługi (Multiroom SD i HD) oraz poziomu negocjacyjnego (0 zł lub 5 zł przy Multiroomie SD i 5 lub 10 zł przy Multiroomie HD).
> MN dnia 26/09/2012 · 12 komentarze · Drukuj

Komentarze przez Facebooka

 
1297
<
#11 | suomi dnia 28-09-2012 09:07
Najsłabszym punktem oferty CP nie są kanały czy pakiety,ale DEKODERY.Nie dość że wciąż wciskają tunery SD,których widocznie mają za dużo w magazynach to na dodatek oferują je do pakietów z kanałami HD.Druga sprawa to to że ich dekodery są po prostu żałosne,i z wyglądu i z oprogramowania.O ile HD 5000 można było jeszcze uznać za w miarę ciekawy produkt (miałem nawet jeden) to już kolejne modele stanowią krok wstecz.Toporne małe pudełeczka bez wyświetlaczy,oskubane ze wszystkiego na czym tylko można oszczędzać.Już sam wygląd i wykonanie mówi o tym że nie może to być dobry sprzęt,co potwierdzają problemy jakie z nimi są.Na tle tunerów C+ ,nie mówiąc już o N wypadają bladziutko.Jedyną rzeczą trzymającą mnie w CP jest to że mam dekodery Samsunga DSB-H370G i uważam że były to NAJLEPSZE tunery w ofercie CP i jedne z najlepszych jakie oferowały platformy sat w Polsce.Niestety spece w CP widocznie uważają że ich klienci nie są zbyt wymagający pod tym względem i oferują tani,prosty i prymitywny sprzęt,zapominają że są i bardziej wymagający abonenci.
2540
<
#12 | Burito dnia 28-09-2012 14:18
Czy kanału TLC nie ma już w pakiecie Rodzinny HD?

@suomi też tak myślę, jeżeli chodzi o dekodery Samsunga DSB-H370G sam je wyszukuje i kupuje na lepsze czasy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.