Bogatsza oferta Cyfrowego Polsatu - opisy nowych kanałów
30/04/2011Autor: MN
Cyfrowy Polsat
W najbliższy czwartek (5 maja) do oferty Cyfrowego Polsatu dołączą: telewizja biznesowa TVN CNBC, kanał High Definition TVN HD i stacja HD z godzinnym opóĹşnieniem TVN HD+1. Z kolei już od wczoraj klienci platformy mogą oglądać stację religia.tv. Prezentujemy opisy nowych kanałów w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Religia.tv to telewizja o tematyce religijnej. Powstała z myślą o widzach, którzy pragną mieć stały dostęp do stacji prezentującej zagadnienia z obszaru szeroko pojętej wiary i religii. W prezentowanych programach religia przestawiana jest jako zjawisko uniwersalne w wymiarze społecznym i kulturowym. Szefem religia.tv jest ksiądz Kazimierz Sowa, a dyrektorem programowym – Szymon Hołownia. Pozycja na liście Cyfrowego Polsatu: 106 (docelowo 110). Religia.tv dostępna jest we wszystkich pakietach.

Program telewizyjny religia.tv

TVN CNBC to stacja skierowana do menedżerów, właścicieli firm, inwestorów prywatnych i instytucjonalnych oraz tych, którzy po prostu interesują się polską oraz światową gospodarką. TVN CNBC to bieżące relacje o sytuacji na rynkach walutowych, giełdzie, programy i serwisy ekonomiczne, w których dziennikarze pokazują, co właśnie teraz dzieje na rynkach, a także w gospodarce. Każdego dnia ponad trzydziestu gości udziela stacji wywiadów, w tym prezesi lub członkowie zarządów spółek giełdowych, ministrowie czy szefowie urzędów regulacyjnych. Dyrektorem i redaktorem naczelnym stacji jest Roman Młodkowski.

Program telewizyjny TVN CNBCTVN HD to odpowiednik głównego kanału TVN nadawany w wysokiej rozdzielczości. Emituje dokładnie ten sam program, co TVN w standardowej rozdzielczości. W High Definition widzowie mogą oglądać czołowe propozycje programowe TVN, m.in. „X Factor”, „You can dance. Po prostu tańcz”, „Szymon Majewski Show”, „Prosto w serce” i wiele innych.

Program telewizyjny TVN HD

TVN HD+1 jest bliĹşniaczym kanałem TVN HD. Jego program jest jednak nadawany z godzinnym opóĹşnieniem. TVN HD+1 to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają nagrywarki, ale także dla wszystkich widzów, którzy nie zdążą zobaczyć jakiegoś filmu, serialu czy programu w TVN lub TVN HD.

Komentarze przez Facebooka

    

Komentarze

 • 149
  #1 MK dnia 30-04-2011 11:20
  Mam nadzieje że TVN HD w obydwóch opcjach będzie dostępny od Familijnego HD.
 • 1296
  #2 PC dnia 30-04-2011 11:22
  TVN HD jak i wersja z godzinnym opóĹşnieniem będą zapewne dla wszystkich, tak jak TVP HD.
 • 2142
  #3 KamilHD dnia 30-04-2011 13:33
  Szkoda, że Nsport nie dało rady się za negocjować. icon_cry
 • 1942
  #4 zbyszko dnia 30-04-2011 14:52
  Dla mnie żadna rewelacja i tak nie oglądam TVNwiu a szczególnie Szymona w SD a tym bardziej w HD. I jeszcze ten TVNHD+1 bezsensu czy nie mozna w to miejsce cos innego wstawic np. Sci-Fi HD?
 • 1819
  #5 sszymon dnia 01-05-2011 09:57
  Super przydały by się jeszcze Viasaty ,Filmbox Extra i Family, TVP 1 HD
  Discovery Hstoria ID i Comunications Sport kluby, N sport i Canal + itd.

  Mówię o Canal + co za negocjacje oni dostali 7 kanałów a my nic.
 • 2007
  #6 TheSatNews dnia 01-05-2011 13:48
  Popieram, przydały by się Filmbox EXTRA i Filmbox FAMILY
 • 1262
  #7 gold82 dnia 01-05-2011 19:00
  @SAT_NEWS
  Na Kanalach Filmbox Extra i Filmbox Famili za bardzo nie ma co oglądać bo w kółko leci to samoicon_cry powtórki z Filmbox-a Moim zdaniem lepiej było by dodanie Viasat lub discovery Historia. Wiem bo ma te kanały w N.

  @ sszymon
  Nie żałuj braku TVP 1 "HD" bo materiału HD to tam morze ze 2% jest a reszta to 4:3 SD i bardzo zle to wygląda.
 • 149
  #8 MK dnia 03-05-2011 10:53
  sszymon w sumie masz racje - Cyfra+ (czy jak kto woli Canal+) powinna podrzucić trochę swoich kanałów Cyfrowemu Polsatowi choćby Zig Zap,Kuchnię.tv czy Domo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy