Sport live w Polsacie
• W najbliższy weekend Lato Polsat News z Sopotu

27-28 sierpnia
Świętokrzyska Gala Kabaretowa i Przebój Lata RMF FM
17 września
Gala Polsat Boxing Night: Głowacki - Usyk

Ankieta

Który program z jesiennych nowości Polsatu będzie najlepszy?

"Na ratunek 112"

"Gliniarze"

"Top Chef. Gwiazdy od kuchni"

"Kabaret na żywo"

Partnerzy

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Social media

Napisz do nas!
redakcja@tvpolsat.info

PRZEŚLIJ
News
PRZEŚLIJ
Zdjęcie

Bogatsza oferta Cyfrowego Polsatu - opisy nowych kanałów

Cyfrowy PolsatW najbliższy czwartek (5 maja) do oferty Cyfrowego Polsatu dołączą: telewizja biznesowa TVN CNBC, kanał High Definition TVN HD i stacja HD z godzinnym opóĹşnieniem TVN HD+1. Z kolei już od wczoraj klienci platformy mogą oglądać stację religia.tv. Prezentujemy opisy nowych kanałów w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Religia.tv to telewizja o tematyce religijnej. Powstała z myślą o widzach, którzy pragną mieć stały dostęp do stacji prezentującej zagadnienia z obszaru szeroko pojętej wiary i religii. W prezentowanych programach religia przestawiana jest jako zjawisko uniwersalne w wymiarze społecznym i kulturowym. Szefem religia.tv jest ksiądz Kazimierz Sowa, a dyrektorem programowym – Szymon Hołownia. Pozycja na liście Cyfrowego Polsatu: 106 (docelowo 110). Religia.tv dostępna jest we wszystkich pakietach.

Program telewizyjny religia.tv

TVN CNBC to stacja skierowana do menedżerów, właścicieli firm, inwestorów prywatnych i instytucjonalnych oraz tych, którzy po prostu interesują się polską oraz światową gospodarką. TVN CNBC to bieżące relacje o sytuacji na rynkach walutowych, giełdzie, programy i serwisy ekonomiczne, w których dziennikarze pokazują, co właśnie teraz dzieje na rynkach, a także w gospodarce. Każdego dnia ponad trzydziestu gości udziela stacji wywiadów, w tym prezesi lub członkowie zarządów spółek giełdowych, ministrowie czy szefowie urzędów regulacyjnych. Dyrektorem i redaktorem naczelnym stacji jest Roman Młodkowski.

Program telewizyjny TVN CNBCTVN HD to odpowiednik głównego kanału TVN nadawany w wysokiej rozdzielczości. Emituje dokładnie ten sam program, co TVN w standardowej rozdzielczości. W High Definition widzowie mogą oglądać czołowe propozycje programowe TVN, m.in. „X Factor”, „You can dance. Po prostu tańcz”, „Szymon Majewski Show”, „Prosto w serce” i wiele innych.

Program telewizyjny TVN HD

TVN HD+1 jest bliĹşniaczym kanałem TVN HD. Jego program jest jednak nadawany z godzinnym opóĹşnieniem. TVN HD+1 to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają nagrywarki, ale także dla wszystkich widzów, którzy nie zdążą zobaczyć jakiegoś filmu, serialu czy programu w TVN lub TVN HD.
> MN dnia 30/04/2011 · 8 komentarzy · Drukuj

Komentarze przez Facebooka

       
149
<
#1 | MK dnia 30-04-2011 11:20
Mam nadzieje że TVN HD w obydwóch opcjach będzie dostępny od Familijnego HD.
1296
<
#2 | PC dnia 30-04-2011 11:22
TVN HD jak i wersja z godzinnym opóĹşnieniem będą zapewne dla wszystkich, tak jak TVP HD.
2142
<
#3 | KamilHD dnia 30-04-2011 13:33
Szkoda, że Nsport nie dało rady się za negocjować. icon_cry
1942
<
#4 | zbyszko dnia 30-04-2011 14:52
Dla mnie żadna rewelacja i tak nie oglądam TVNwiu a szczególnie Szymona w SD a tym bardziej w HD. I jeszcze ten TVNHD+1 bezsensu czy nie mozna w to miejsce cos innego wstawic np. Sci-Fi HD?
1819
<
#5 | sszymon dnia 01-05-2011 09:57
Super przydały by się jeszcze Viasaty ,Filmbox Extra i Family, TVP 1 HD
Discovery Hstoria ID i Comunications Sport kluby, N sport i Canal + itd.

Mówię o Canal + co za negocjacje oni dostali 7 kanałów a my nic.
2007
<
#6 | TheSatNews dnia 01-05-2011 13:48
Popieram, przydały by się Filmbox EXTRA i Filmbox FAMILY
1262
<
#7 | gold82 dnia 01-05-2011 19:00
@SAT_NEWS
Na Kanalach Filmbox Extra i Filmbox Famili za bardzo nie ma co oglądać bo w kółko leci to samoicon_cry powtórki z Filmbox-a Moim zdaniem lepiej było by dodanie Viasat lub discovery Historia. Wiem bo ma te kanały w N.

@ sszymon
Nie żałuj braku TVP 1 "HD" bo materiału HD to tam morze ze 2% jest a reszta to 4:3 SD i bardzo zle to wygląda.
149
<
#8 | MK dnia 03-05-2011 10:53
sszymon w sumie masz racje - Cyfra+ (czy jak kto woli Canal+) powinna podrzucić trochę swoich kanałów Cyfrowemu Polsatowi choćby Zig Zap,Kuchnię.tv czy Domo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.